Беџеви 58х58

100 MKD
Шифра на производ: 0060
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Фотографија --->:
Текст----->:
* Цена на беџ:

Сезоната на БЕЏЕВИ штотуку започна.

Повелете, Ве очекуваме со вашите нарачки,
  
До Вашиот дом, фирма... 58мм - 60ден.
Уникатни, единствени, според Вашата идеја и дизајн...

Ви посакуваме Убав ден!

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS