Чаша со искрички

300 MKD
Шифра на производ: 0039
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Фотографија --->:
Фотографија --->:
Текст----->:
* Изберете боја --:

Испратете фотографија и одберете боја на чашата
Чаша со искрички во боја:
-пинк
-златна
-светло зелена
-светло сина
-лила
-сребрена

Производ: Чаша со искрички
Материјал: Керамична чаша пакуван во целофенски кеси
Висина 9.5см
Ширина ф8.2

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS