Чаши Среќа е

150 MKD
Шифра на производ: 0185
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

Фотографија --->:
* Текст----->:

Чаши Среќа е печатени по ваш избор со ваша фотографија ваш текст по ваша желба

Печатени со одличен квалитет

НАПОМЕНА! Според производителот(Кина) на чашите и боите што се користат за печатење,
се препорачува дека чашите може да се перат и во машина за садови, без да има оштетување на сликата или логото.
Но, ние не го препорачуваме тоа, бидејќи има некои појаки машини за перење садови, и сепак може да дојде до оштетување.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS