Магична чаша стакло

300 MKD
Шифра на производ: 0058
Достапност (кол. на залиха): 2 - 3 Days
Количина:

Расположливи опции

* Фотографија --->:
Фотографија --->:
Текст----->:

Нов креативен подарок. Магична чаша стакло, на која може да се печати што и да посакате.
На Магичната чаша стакло може да ставите Ваше лого или фотографија
Максимална големина на дизајнот што може да се печати на чашата: 210х100мм

Производ: Магична чаша стакло
Материјал: Керамична чаша пакуван во целофенски кеси
Висина 9.5см
Ширина ф8.2

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS