Стаклена чаша (проѕирна)

250 MKD
Шифра на производ: 0063
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

Фотографија --->:
* Фотографија --->:
Текст----->:

Нов креативен подарок. Стаклена чаша (проѕирна), на која може да се печати што и да посакате.
На Стаклената чаша може да ставите Ваше лого или фотографија
Максимална големина на дизајнот што може да се печати на чашата: 210х100мм

Производ: Стаклена чаша (проѕирна)
Материјал: Стаклена чаша пакуван во целофенски кеси
Висина 9.5см
Ширина ф8.2

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS