Конусна чаша со внатрешност и рачка во боја (Црвена)

300 MKD
Шифра на производ: 0098
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Фотографија --->:
Фотографија --->:
Текст----->:

Нов креативен подарок. Конусна чаша со внатрешност и рачка во боја, на која може да се печати што и да посакате.
Конусна чаша може да ставите Ваше лого или фотографија
Максимална големина на дизајнот што може да се печати на чашата: 210х90мм
Чаша со внатрешност и рачка во боја:
-Црвена

Производ: Конусна чаша со внатрешност и рачка во боја 
Материјал: Керамична чаша пакуван во целофенски кеси
Висина 9.0мм
Ширина ф8.5

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS