Чаша бела со ваша фотографија

150 MKD
Шифра на производ: 0050
Достапност (кол. на залиха): 98
Количина:

Расположливи опции

Фотографија --->:
* Фотографија --->:
Текст----->:

Испратете фотографија 
 
Производ: Чаша бела 
Материјал: Керамична чаша пакуван во целофенски кеси
Висина 9.5см
Ширина ф8.2

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS