Емајлирана чаша бела

380 MKD
Шифра на производ: 0053
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Фотографија --->:
Фотографија --->:
Текст----->:

Нов креативен подарок. Емајлирана Чаша, на која може да се печати што и да посакате.

Метална Емајлирана чаша може да ставите Ваше лого или фотографија
Максимална големина на дизајнот што може да се печати на чашата: 65х190мм
Производ: Емајлирана Чаша 
Материјал: Метална чаша пакувана во целофенски кеси
Висина 6,5см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS