Бела чаша со внатрешност HAPPY BIRTHDAY

300 MKD
Шифра на производ: 0055
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

Фотографија --->:
* Фотографија --->:
* Текст----->:

Нов креативен подарок. Чаша HAPPY BIRTHDAY, на која може да се печати што и да посакате.
На Чаша HAPPY BIRTHDAY може да ставите Ваше лого или фотографија
Максимална големина на дизајнот што може да се печати на чашата: 210х100мм

Производ: Бела чаша со внатрешност HAPPY BIRTHDAY
Материјал: Керамична чаша пакуван во целофенски кеси
Висина 9.5см
Ширина ф8.2

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS