Часовник Пенкало и Привезок Метални

800 MKD
Шифра на производ: 0196
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Текст за Часовник:
* Текст за Пенкало:
* Текст за Привезок:

Нов креативен подарок. Часовник Пенкало и Привезок Метални
На Часовникот Пенкалото и Привезокот може да се гравира што и да посакате.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен сет подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен сет подарок на вашите најмили...

Производ: Часовник Пенкало и Привезок Метални
Материјал: Метал

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS