Дрвена кутија со име

700 MKD
Шифра на производ: 0346
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Дали да е на кирилица или латиница:
* Име ----->:

Нов креативен подарок. Дрвена кутија со име
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили...

НАПОМЕНА - Кутиите со имиња може да се вгради сијалички од елка. (Кутиите се испраќаат без сијалички).

Производ: Дрвена кутија со име
Материјал: Дрво
Димензии: Висина   -   250мм
                   Ширина   -  250мм
                   Дебелина - 70мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS