Дрвена кутија за пенкало

350 MKD
Шифра на производ: 0221
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Текст----->:

Дополнителна дрвена кутија за пенкало

На самата кутија може да се гравира текст по ваша желба.

Димензии: 200х80мм. Дебелина: 40мм.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS