Дрвена Рамка (45х37см)

1.000 MKD
Шифра на производ: 0200
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Фотографија --->:
* Фотографија --->:
* Фотографија --->:
* Фотографија --->:
* Фотографија --->:
* Фотографија --->:
* Фотографија --->:
* Фотографија --->:
* Фотографија --->:
* Текст----->:

Нов креативен подарок. Дрвена Рамка (45х37см)
На Рамката може да се испечатат 9 фотографии и текст по ваша желба.
Фотографиите се испечатени на самото дрво.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили...

Производ: Дрвена Рамка
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 450х370мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS