Уникатно дрвено цвеќе - без часовник

500 MKD
Шифра на производ: 0070
Достапност (кол. на залиха): 99
Количина:

Расположливи опции

Фотографија --->:
* Порака за цвеќето:

Нов креативен-уникатен подарок. Цвеќе без часовник изработено од дрво во колор бои,
со ваша фотографија и ваша порака, која ќе биде наменета на личноста на која сакате да го подарите.
Подарокот е персонализиран за 8ми Март, за родендени и за други свечени денови.


Производ: Цвеќе без саат за 8ми Март
Материјал: Дрво пакувано во картонска кутија
Висина 27см
Ширина 25см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS