Фото камен (20x20cm)

550 MKD
Шифра на производ: 0368
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Фотографија --->:
Текст----->:

Нов креативен подарок. Фото камен (20х20cm) Цената на каменот обработен е 450ден.
Фото камен (20х20cm) може да се печати што и да посакате.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили...

Производ: Фото камен 
Материјал: Камен пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 200х200мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS