Фудбалски Значки

300 MKD
Шифра на производ: 0144
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Текст----->:

Фудбалски Значки печатени на дрво

Real Madrid - 190x265мм
Barcelona - 200x200мм
Parizan - 200x235мм
Juventus - 155x190мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS