Гравирани Дрвени Привезоци

150 MKD
Шифра на производ: 0304
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Внесете лого (слика):
* Текст----->:

Гравирани Дрвени Привезоци

Може да се гравира лого или текст по ваша желба

Димензии:35х47мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS