Христово Раѓање

500 MKD
Шифра на производ: 0448
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Дрвена куќичка

Производ:Христово Раѓање
Материјал: Дрво - 4мм
Димензии:

  • Висина: 185мм
  • Ширина: 110мм
  • Должина: 180мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS