Идеален поклон за вашите најблиски - Музичка Кутија

900 MKD
Шифра на производ: 0198
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Фотографија --->:
* Фотографија --->:
* Фотографија --->:
* Фотографија --->:

Музичка Куитија на навивање со 4 ваши фотографии.

Зачувајте ги вашите најубави спомени на оваа кутија, која ке ве врати на најубавите спомени

со вашите најубави фотографии.

Фотографиите се испечатени на метални плочки 

Украс кој ке се вклопи за да го разубавите вашиот дом.

Димензија на фотографија: 115x85mm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS