Изработка на букви од стиропор

0 MKD
Шифра на производ: 0142
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Изработка на букви од стиропор

Максимална димензија - 58х38см
Димензија по ваш избор

За повеќе информации јавете се на - 070/532-620

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS