Уникатни изработки од стиропор

200 MKD
Шифра на производ: 0143
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Уникатни изработки од стиропор со дизајн по ваша желба

Еден број чини 200ден.

Максимална димензија - 58х38см
Димензија по ваш избор

За повеќе информации јавете се на - 070/532-620

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS