Рамка Love

500 MKD
Шифра на производ: 0040
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Фотографија --->:
* Фотографија --->:
* Фотографија --->:
Текст----->:

Рамката со слика и дрвена рамка е еден од најинтересните рамки во нашата понуда на фото-производи со слики Печатете ја вашата омилена фотографија на дрво  Идеалена е за печатење на семејни слики, слики на љубовен пар, младенчиња. 
Исто така може да биде уникатен и интересен подарок за денот на вљубените во рамката имате можност на 3 фотографии кои можете да ѓи менувате кога ќе посакате. Целата изработка е од дрво и испечатена на дрво

По нарачка испораката се врши по 2-3 дена од страна на курирската служба на вашиот дом адреса.

Производ: Дрвена рамка со слика
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси
Висина 17 см
Ширина 28 см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS