Свадбена рамка со слика

500 MKD
Шифра на производ: 0037
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Фотографија --->:
* Текст----->:

Изработка на свадбени уникатни рамкаки за вашите најмили со име и дизајн по ваш избор е 600 ден.
На самата рамка можете да пратите фотографија која би ја испечатиле на самото дрво.
Фотографијата може да ја менувате.
Рамката е изработена од дрво трослоен лесонит.
1. Податоци за рамката - фотографија и дали да е на кирилица или на латиница.
2. Податоци за достава - Телефонски број, Град, Име и Презиме, Улица и Број.
3. Со самата нарачка добивате БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Производ:  Свадбена рамка со слика
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси
Висина 20 см
Ширина 24 см

Посетете на ФБ страната --->  https://www.facebook.com/TP.LELEKOVI/

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS