Кригла за пиво (пескарено стакло)

500 MKD
Шифра на производ: 0052
Достапност (кол. на залиха): 99
Количина:

Расположливи опции

Фотографија --->:
* Фотографија --->:
* Текст----->:

Нов креативен подарок. Пескарена кригла, на која може да се печати што и да посакате. Тоа значи, дека може Ваши фотографии, логоа и разни дизајн

Висина на криглата: 150 мм

Ширина: 80 мм

Максимална големина на дизајнот што може да се печати на криглата: 200х100 мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS