Уникатна Кутија за вино

800 MKD
Шифра на производ: 0076
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Фотографија --->:
* Текст----->:

Нов креативен-уаникатен подарок.
На кутијата за вино може да се гравира посвета по ваш избор со текст за родендени и за други свечени денови.
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили...

Производ: Кутија за вино
Материјал: Дрво - Бука пакуван во целофенски кеси
Димензии: 370х95мм
Дебелина:8мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS