Магично Перниче

700 MKD800 MKD
Шифра на производ: 0460
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

Фотографија --->:
Текст----->:

ИМАМЕ НОВ ХИТ ПРОИЗВОД ВО НАШАТА ПОНУДА ВО ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ
МАГИЧНО ПЕРНИЧЕ ПРОМОТИВНА ЦЕНА ОД 700 ДЕНАРИ!

Може да се печати фотографии текстови по ваша желба...
Димензии: 40х40см.

Достапни Бои:

  • Црна - Бела
  • Темно Плава - Бела
  • Светло Плава - Бела
  • Темно Розова - Бела
  • Светло розова - Бела

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS