Магнет Пластичен Македонија

70 MKD
Шифра на производ: 0007
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Старо Знаме---------Ново Знаме---------:

Магнет со дизајн по ваша желба

Изработен е од пластика

Македонија Магнет: Димензии - 80х60мм 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS