Уникатен Магнет

100 MKD
Шифра на производ: 0006
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Внесете лого (слика):

Уникатен магнет правоаголен со ваша фотографија

Изработен е од пластика

Уникатен Магнет - Димензии - 85х54мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS