Магнети од анимирани филмови

100 MKD
Шифра на производ: 0009
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

Внесете лого (слика):
* Hello Kitty-------------Minions-----------------Dora-------------------:
Наведете димензии на магнетот што сакате да биде изработен по ваш дизајн:

Наведете кој магнет го сакате

Магнет со дизајн по ваша желба

Изработен е од дрво

Гравирани и печатени во секаков вид на форма

Магнет Hello Kitty: Димензии - 70х100мм - Печатен

Магнет Minions: Димензии - 80x120мм - Печатен

Магнет Dora: Димензии - 90х75мм - Печатен

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS