Среќа е... Магнет

100 MKD
Шифра на производ: 0071
Достапност (кол. на залиха): 97
Количина:

Расположливи опции

Фотографија --->:
Текст----->:
* Изберете Модел::

Нов креативен подарок. Среќа е... Магнет, на кој може да се печати што и да посакате.
На Среќа е... Магнетот може да ставите Ваше лого или фотографија
Подарокот е персонализиран за 8ми Март, за родендени и за други свечени денови.
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили...

Производ: Среќа е... Магнет
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси
Димензии: 80х75мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS