Магнет Дрвен Македонија

100 MKD
Шифра на производ: 0010
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Магнет Играорци Магнет Александар Магнет Македонија:
Внесете лого (слика):
Наведете димензии на магнетот што сакате да биде изработен по ваш дизајн:

Наведете кој магнет го сакате

Магнет со дизајн по ваша желба

Изработен е од дрво

Гравирани и печатени во секаков вид на форма

Магнет Играорци: Димензии - 65х115мм - Печатен

Магнет Александар: Димензии - 80x65мм - Гравиран

Магнет Македонија: Димензии - 100х80мм - Печатен

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS