Магнети со фудбалски тимови

100 MKD
Шифра на производ: 0008
Достапност (кол. на залиха): 99
Количина:

Расположливи опции

Внесете лого (слика):
* Барселона-----------Челза--------------------Реал Мадрид--------Манчестер Унитед-Рк Вардар-------------Баер Михен----------:
Наведете димензии на магнетот што сакате да биде изработен по ваш дизајн:

Наведете кој магнет го сакате

Магнет со дизајн по ваша желба

Изработен е од дрво

Гравирани и печатени во секаков вид на форма

Магнет Барселона: Димензии -  60х55мм - Печатен

Магнет Челза: Димензии - 60x60мм - Печатен

Магнет Реал Мадрид: Димензии - 53х75мм - Печатен

Магнет Манчестер Унитед: Димензии - 60х60мм - Печатен

Магнет Рк Вардар: Димензии - 48х75мм - Печатен

Магнет Баер Михен: Димензии - 60х60мм - Печатен

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS