Магнетни Уникатни Дипломи

200 MKD
Шифра на производ: 0457
Достапност (кол. на залиха): 98
Количина:

Расположливи опции

* Текст----->:

Магнет Диплома за вашите најмили

Наставници, воспитувачки, професори, тренери и др.

Материјал: Дрво 3мм

Димензии: 180х120мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS