Метален Привезок

300 MKD
Шифра на производ: 0404
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Текст----->:
* Изберете Боја:

Метален Привезок гравиран по ваша желба
Привезокот може да биде обработен од двете страни

Достапни се 3 бои

  • Златна
  • Сива
  • Црвена

Производ: Привезок уникатен
Материјал: Метал
Димензии: 65х26мм (Место за гравирање:22х30мм)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS