Метален Привезок Круг

350 MKD
Шифра на производ: 0339
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

Фотографија --->:
Текст----->:

Гравиран метален привезок со ваше лого или текст

Може да се гравира само од едната страна

Простор за гравирање :35х35мм

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS