Метален Привезок Мотор

350 MKD
Шифра на производ: 0394
Достапност (кол. на залиха): 99
Количина:

Расположливи опции

* Текст----->:

Метална Плочка во Мотор Форма​
Гравирано по ваша желба со ваш текст
За мал привезок додаток се доплатува.

Димензии: 50х29мм - Дебелина: 1,5мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS