Метален привезок плочка (48х17мм)

150 MKD300 MKD
Шифра на производ: 0213
Достапност (кол. на залиха): 99
Количина:

Расположливи опции

* Фотографија --->:
Текст----->:

Нов креативен подарок. Метален привезок плочка (48х17мм) Цената на привезокот обработен е 
Метален привезок плочка може да се гравира што и да посакате.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили...

Производ: Метален привезок плочка)
Материјал: Метал пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 48х17мм
Димезнии за гравирање:34х13мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS