Метален привезок со 3 кружни плочки

500 MKD
Шифра на производ: 0333
Достапност (кол. на залиха): 98
Количина:

Расположливи опции

* Голема плочка 32мм:
* Средна Плочка 25мм:
* Мала Плочка 18м:

Метален привезок со 3 кружни плочки

Гравирано по ваша желба со ваш текст
Гравирање Едностано

Димензија:

  • Голема плочка - 32мм
  • Средна плочка - 25мм
  • Мала плочка - 18мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS