Метална Плочка во Круг Форма (Календарче)​

350 MKD450 MKD
Шифра на производ: 0172
Достапност (кол. на залиха): 96
Количина:

Расположливи опции

Изберете додаток мала плочка:
* дата, месец, година:

Метална Плочка во Круг Форма (Календарче)​

Гравирано по ваша желба со ваш текст

Гравирање Едностано

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS