Метална Плочка во Срце Форма (Календарче)

350 MKD
Шифра на производ: 0316
Достапност (кол. на залиха): 94
Количина:

Расположливи опции

* дата, месец, година:

Метална Плочка во Срце Форма

гравирано по ваша желба со ваш текст

Гравирање Едностано

Димензии: 40х35мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS