Метално Катанче Круг

400 MKD
Шифра на производ: 0401
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Фотографија --->:
* Текст----->:

Нов Креативен Подарок... Метално катанче со ваша фотографија.
На катанчето може да се печати што и да посакате.

Материјал: Метал пакуван во целофански кеси

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS