Метално Катанче Срце

400 MKD
Шифра на производ: 0116
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Фотографија --->:
Текст----->:

Нов Креативен Подарок... Метално катанче со ваша фотографија.
На катанчето може да се печати што и да посакате.

Материјал: Метал пакуван во целофански кеси

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS