Метално шише за ракија од нераѓосувачки челик 10oz

600 MKD
Шифра на производ: 0222
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

Текст----->:

Mетално шише за ракија од нераѓосувачки челик 300г - 10oz

Може да се гравира текст или лого по ваш дизајн.
Во цената е вклучео и гравирањето
Димензии: 95х160мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS