Персонализиран метален привезок гравиран

300 MKD
Шифра на производ: 0297
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Текст----->:

Метален приврзок за клучеви: 44 x 30 x 5 мм
Препорачана големина на гравирање: 32 x 20 мм
Препорачано гравирање: Ласерско гравирање

ЦЕЛ:
Можете да го користите привезокот за рекламни кампании, како и подарок за вашите соработници.
Достапно со гравирање избрано од купувачот

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS