Персонализирана Метална кутија за цигари

400 MKD
Шифра на производ: 0175
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

Внесете лого (слика):
Текст----->:
* Изберете модел:

Метална Кутија за Цигари со магет

Која може да се гравира со лого или текст по ваша желба.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS