Плакета

1.500 MKD
Шифра на производ: 0456
Достапност (кол. на залиха): 95
Количина:

Расположливи опции

* Изберете боја:
* Дали да е на кирилица или латиница:
* Текст----->:
* Текст----->:
* Текст----->:

Нов креативен подарок. Плакета во форма на дрво,
Подарете совршен подарок за наставничките, професорките, воспитувачки… 

Материјал: Пластика
Димензии:
• Висина - 275мм
• Должина - 235мм
• Ширина - 75мм

• Дебелина - 4мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS