Плакета - Стуетка за матуранти

400 MKD
Шифра на производ: 0458
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Текст----->:

Плакета - Стуетка за матуранти

​Текст по ваша желба

Материјал: Пластика - Дрво
Димензии:
• Висина - 155мм
• Должина - 130мм
• Ширина - 60мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS