Подлога за глувче

200 MKD
Шифра на производ: 0057
Достапност (кол. на залиха): 99
Количина:

Расположливи опции

* Фотографија --->:
Текст----->:
* Изберете Модел:

Нов креативен подарок. Подлога за глувче, на која може да се печати што и да посакате.
На Подлога за глувче може да ставите Ваше лого или фотографија

Подлога за глувче:
-квадрат
-круг
-срце

Производ: Подлога за глувче
Материјал: Гумена подлога пакуван во целофенски кеси
Димензии - Дебелина: 3mm
-квадрат - 220x180мм
-круг - 200x200мм
-срце - 195x185мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS