Привезоци со лого на вашите фирми

0 MKD
Шифра на производ: 0320
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

Внесете лого (слика):
Текст----->:

Привезоци со лого на вашите фирми

Изработен од пластика водоотпорен квалитетен може да биде изработен од двете страни

Производ: Привезоци со лого на вашите фирми
Материјал: Пластика пакуван во целофенски кеси
Висина 2 см
Ширина 6 см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS