Дрвени

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Гравирани Дрвени Привезоци
Гравирани Дрвени Привезоци Може да се гравира лого или текст по ваша желба Димензии:35х47мм ..
150 MKD
-33%
Привезок Дрвена Слагалица
Привезок Слагалица се крши на два дела Изработен од дрво  Димензии - 65х45мм ..
200 MKD300 MKD
Уникатен Привезок Срце
Привезокот срце е изработен од високо квалитетно дрво. Обработен и изгравиран по ваша желба Best ..
150 MKD
Уникатен дрвен привезок со ваше лого
Привезокот е изработен од високо квалитетно дрво. Обработен и изгравиран со ваше лого. Може да биде..
150 MKD
Привезок дрвена буква
Изработен од дрво гравиран Димензии: 45х33мм ..
100 MKD
Дрвен привезок
Привезокот е изработен од високо квалитетно дрво. Може да биде обработен од двете страни Цената е ..
70 MKD
Привезок Срце
Привезокот срце е изработен од високо квалитетно дрво.  Best Friend - Димензии - 48х45 Те..
100 MKD

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS